Jsme česká stavební firma z Olomouce s tradicí od roku 1994.

 

logofirmyNaše firma má 12 stálých zaměstnanců a cca 8-10 pracovníků pracujících na vlastní živnostenský Iist ve složení zedníci, tesaři, obkladači. Naše technické vybavení obsahuje veškeré potřebné věci ke stavební činnosti, tedy dodávkové automobily, soupravy Iešení, zařízení k výrobě zdících, omítkových a betonových směsí atd.

Provádíme rekonstrukce historických fasád, zateplování objektů, stavby rodinných domů na klíč, půdní vestavby a další stavební práce. Jsme vedení v programu Zelená úsporám. Veškeré stavební práce provádí výhradně naši pracovníci. Při kompletních dodávkách staveb a rekonstrukcí zajišťujeme také řemesla firmami, se kterými jsme organizačně spjati mnohaletým působením, a to v oblastech topení, zdravotechniky, elektro, vzduchotechniky, stolařských prací apod. Na přání zákazníka vyřídíme stavební ohlášení, stavební povolení, zábory veřejného prostranství atd.

Naše stavební firma je pojištěna proti odcizení, vandalismu, proti živelných pohromám a za škodu způsobenou vadným výrobkem. Stavby zásobuje zásobovač, na kvalitu díla dohlíží neustále mistr. Minimálně 1x denně navštěvuje staveniště majitel firmy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Majitel firmy Jiří Luběník

Kontaktujte nás

9 + 8 =